Makijaż ślubny

Pakiet ślubny VIP z dojazdem


W ramach pakietu: 

 • Próbny makijaż ślubny
 • Makijaż ślubny z dojazdem do klientki w dniu ślubu na terenie Wrocławia w cenie (makijaż z dojazdem do innych miejscowości dodatkowo płatny, kwota ustalana indywidualnie), 
 • Makijaż Panny Młodej w dniu ślubu (w tym dodatkowo rozświetlenie dekoltu, ramion),
 • Makijaż osób z otoczenia Młodej Pary (3 osoby w cenie pakietu, kolejna osoba dodatkowo płatna 200 zł) ,
 • Panna Młoda i każda malowana osoba otrzymuje próbkę szminki i bibułki matujące do późniejszych poprawek oraz ma zaaplikowane kępki rzęs wedle uznania,
 • Korekta Pana Młodego, 

Wybierając pakiet ślubny rezerwuję dla Ciebie cały dzień (masz pierwszeństwo w wyborze godziny mojego przyjazdu).

Cena pakietu: 1800 zł 

*W celu zarezerwowania terminu na pakiet ślubny wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 400 zł. Zadatek nie podlega zwrotowi, w przypadku odwołania wizyty. Reszta kwoty jest płatna w dzień ślubu.

**Przy mniejszej ilości osób do malowania w dniu ślubu różnica cenowa nie jest zwracana.

makijaż ślubny kasia stach make up

Makijaż ślubny w studio


Zawiera: 

 • Wykonanie makijażu próbnego w dogodnym terminie (od poniedziałku do piątku)
 • Wykonanie makijażu ślubnego obejmującego: pielęgnację przed makijażem, makijaż twarzy + korektę niewielkich niedoskonałości na ciele, jeśli jest taka potrzeba. Kępki rzęs zawarte są w cenie, rozświetlenie dekoltu, utrwalenie makijażu, kilka bibułek matujących i próbka szminki do ewentualnych poprawek. Makijaż wykonuje u siebie we Wrocławiu. Dojazd jest możliwy przy wykupieniu pakietu ślubnego.

Dodatkowe opcje:

 • Makijaż dla osób z otoczenia pary młodej – 200 zł.

Cena makijażu (bez pakietu): 500 zł

*Rezerwacja terminu jest jednoznaczna z wpłatą zadatku w wysokości 200 zł. Zadatek nie podlega zwrotowi, w przypadku odwołania wizyty. Reszta kwoty płatna w dniu wizyty.

makijaż ślubny kasia stach make up

Próbny makijaż ślubny


Jak przygotować się na próbny makijaż ślubny ? 

 1. Przeczytaj te informacje -> klik (tu jest ogólny poradnik jak lepiej przygotować skórę do makijażu okazjonalnego)
 2. Panna młoda nadaje ton całemu weselu dlatego jej wizerunek powinien współgrać z całością. Przydatne będą informacje w jakim stylu jest zaplanowana uroczystość np. Czy jest to styl rustykalny, glamour, boho, lata 20, folklor. 
 3. Kolor włosów powinien być już taki jak w dniu ślubu, żeby najlepiej dopasować makijaż do urody. Warto zabrać ze sobą ozdobę do włosów, biżuterię, wspomnieć czy będzie to welon czy też wianek. 
 4. Zastanów się w jakim makijażu najlepiej odnajdujesz się na codzień, nie działaj pod wpływem presji otoczenia. Na swoim ślubie powinnaś czuć się pewnie i komfortowo. Jeśli dobrze Ci w mocnym makijażu to taki styl będzie dla Ciebie odpowiedni na wesele. Natomiast jeżeli marzy Ci się make up no make up i w wyrazistym makijażu czujesz się nieswojo zdecyduj się na lekki a trwały makijaż. 
 5. Dobrze by było jakbyś ubrała koszulkę która będzie zbliżona kolorystycznie do sukni ślubnej.
 6. Kiedy wykonać makijaż próbny? Najlepiej na miesiąc – pół roku przed ślubem. W tym czasie będzie można lepiej zadbać o cerę, zaradzić jakimś problemom. 
 7. Warto zarezerwować termin makijażu próbnego i fryzury próbnej tego samego dnia, a następnie przymierzyć suknię ślubną. Wtedy będziesz mogła zobaczyć, jak pięknie będziesz prezentować się w dniu ślubu 🙂 *warto najpierw umówić się do fryzjera a potem do wizażystki, ponieważ makijaż nie lubi wilgoci i ciepłego powietrza 😉 
 8. W dniu próbnego makijażu warto zaplanować wieczorne wyjście żeby sprawdzić jego trwałość.

makijaż ślubny kasia stach make up

Makijaż próbny trwa dłużej niż docelowy bo około 3h. W tym czasie rozmawiamy i dobieramy makijaż do Twojej urody i zamysłu całego wesela. Próbny makijaż ślubny wykonuję we Wrocławiu od poniedziałku do piątku, w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie wykonuje makijażu ślubnego, bez wykonania wcześniej makijażu próbnego. Cena za makijaż próbny jest taka sama jak za makijaż ślubny i wynosi 300 zł. 

Stylizacja brwi

Aby makijaż w dniu ślubu jeszcze lepiej się prezentował, pozwól mi zająć się swoimi brwiami, które są „ramą” dla całej twarzy i znacząco wpływają na końcowy efekt makijażu. Szczegóły znajdziesz tutaj – link

Zapraszam na mój Facebook i Instagram.

Moje przykładowe makijaże ślubne


Na jaki termin potrzebujesz makijaż ślubny?

Tagi: Makijaż ślubny, Makijaż ślubny Wrocław, Makijaż ślubny z dojazdem, Makijaże ślubne, Makijaż weselny, Makijaż na wesele, Makijaż Panny Młodej, Delikatny makijaż ślubny, Make up ślubny we Wrocławiu, Makijaż z dojazdem do klienta