Fotografia biznesowa

Sesja wizerunkowa z makijażem


Fotografia biznesowa zawiera:

  • wybrany rodzaj makijażu (biznesowy, glamour, francuski, smoky eye, make up no make up) / lub lekkie poprawki cery
  • wykonanie sesji zdjęciowej portretowej lustrzanką pełna klatka z obróbką (10 fotografii) na szarym lub białym tle (w tonacji ciepłej lub chłodnej do wyboru)

Nasze spotkanie zaczyna się od wykonania makijażu. Rodzaj makijażu możesz wybrać sama, albo wspólnie ze mną dopasowujemy go do Twojego stanowiska i oczekiwań. W przypadku panów zostanie wykonany lekki makijaż zakrywający mankamenty cery i wyrównujący koloryt.

Następnie zrobiona zostanie sesja zdjęciowa portretowa na neutralnym szarym tle (zdjęcia twarzy i sylwetki do pasa). Zapewniam luźną przyjacielską atmosferę i zero stresu na sesji. Pomogę Ci się ustawić. 🙂

Fotografia biznesowa jest skierowana do osób, które potrzebują profesjonalnych zdjęć do pracy np. na portal Linkedin. Nienaganny wizerunek jest często pierwszą rzeczą na jaką rekruter zwraca uwagę przy zatrudnieniu. Jednak styl zdjęć zależy od Ciebie i tego jak chcesz zostać pokazana/pokazany i na jakie stanowisko aplikujesz.

*Rezerwacja terminu jest jednoznaczna z wpłatą zadatku w wysokości 50 zł. Zadatek nie podlega zwrotowi, w przypadku odwołania sesji. Reszta kwoty płatna na miejscu.

PLAN - PRICE

Description

Fotografia biznesowa z makijażem - 499 zł

Makijaż do Wyboru

Zdjęcie portretowe

Linkedin

POLECAM

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz do mnie wiadomość E-mail, chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie 🙂

Moje przykładowe realizacje


Zapraszam na mój Facebook i Instagram.

Na kiedy potrzebujesz fotografie biznesową?